Müşteri Hizmetleri;

0252 412 4438

telefon

Bize Yazın;

İletişim Kısmından

mail
whatsapp facebooktwitterinstagram
Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmeti, temel olarak evden eve nakliye hizmetinde uygulanan planlama ve dikkatin, ofisten ofise nakliye hizmetini daha kapsamlı hale getirecek şekilde birleştirilerek sunulması esasına dayanmaktadır.  Kurumsal şirketlerin ihtiyacına yönelik olan bu nakliye çözümünde taşımacılığın her detayı profesyonel olarak ele alınır ve hizmetin gerçekleştirilmesi kusursuzlukla icra edilir.

Kurumsal taşımacılık ta taşınacak eşyaya dair anlaşma esasları belirlenir ve ekspertiz etüdü tarafımızca yapılarak müşterimiz bilgilendirilir.  Anlaşmada mutabık kalınması halinde taşıma sürecinin gerçekleşeceği tarihler belirlenerek hazırlık yapılmaya başlanır. Kurumsal evrak dosyalarınız ve arşivleriniz kategorize edilerek toplanır ve taşımaya uygun hale getirilir. Her türlü elektronik ve kırılmaya müsait eşya koruyucu battaniye ile kaplanarak olası darbelerde zarar görmeleri önlenir. Ofis masa sandalyeleri ve mobilyalar taşımaya uygun hale getirilir. Varsa duvara sabitli, ağır dolap ve arşivlerin söküm işlemleri gerçekleştirilir. Müşteri ihtiyacı doğrultusunda kasa taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Bütün bu operasyon çerçevesinde kurumsal taşımacılık hizmeti yenilikçi bir bakış açısıyla, sorunsuzca gerçekleştirilir. Hizmet aşamalarındaki her detaya önem verilir ve hizmetin en iyi şekilde kurumsal müşteriye sunulması amaçlanır.

  Kurumsal Taşimacılık için Telefonlar

Ofis    +90 252 412 44 38    Cep     : +90 545 423 01 71  Whatsapp web    : +90 545 423 01 71

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0252 412 44 38